Hall of Fame

Op deze pagina een overzicht van de teams van The Islanders, die door de jaren heen kampioen zijn geworden.

(Een oplettende Islander zal zien dat deze lijst helaas niet compleet is. Dit omdat niet alle gegevens en foto’s bij de webredactie bekend zijn. Heb jij daarom nog informatie en/of fotomateriaal over kampioenen mail ze naar webmaster@the-islanders.nl. Bij voorbaat hartelijk dank.)

 

pupillenkamp_webPUPILLEN – 2016

(2e klasse)

V.l.n.r. staand: Jan-Jaap Capelle (trainer/coach), Jochem Vroegindeweij, Sam Verolme, Anthony Mackloet, Lars Nelis, Fernando de Penning, Dorien Verhagen (coach).
Zittend: Owen Blokland, Boris Vieveen, Bob Capelle, Sil Nelis, Finn Nelis, Jamie Both.


p1160267SOFTBAL 1 – 2016

(3e klasse)

V.l.n.r. staand: Niels Broeders, Anouk Markesteijn, Sanne Teijn, Marte vd Jagt, Daniëlle Reinders, Paul Waldekker (trainer/coach).
Zittend: Jovanka Pavlovic, Debby vd Velden, Cathy van Woersem, Annelieke Strijbosch, Brenda Visser, Daniëlle Casteleijn.


hb2kampioen2016_webHONKBAL 2 – 2016

(5e klasse)

V.l.n.r. staand: Niels Broeders, Perry Plooij, Nick Stofregen, Mike Vos, Jan-Jaap Capelle, Paul Plooij.
Zittend: Ron Stofregen (trainer/coach), Martijn vd Ree, Tom Ruitenberg, Robin vd Ree, Huib Schellevis.


DSC 0120HONKBAL JUNIOREN – 2015

(3e klasse)

V.l.n.r. staand: Niels Broeders (trainer/coach), Danny Hameeteman, Olof de Ruiter, Perry Plooij, Corné vd Sar, Thijs Korteweg, Mark de Vos (trainer/coach).
Zittend: Ricardio de Penning, Roy Stoutjesdijk, Matsu Molendijk, Jesse Wesdorp, Wesley van der Windt, Nick Stofregen.


Aspirantenkampioen2013 web

HONKBAL ASPIRANTEN – 2013
(3e klasse)

V.l.n.r. staand: Jaap Visser (trainer/coach), Dorien Verhagen (coach), Greta Schouten (coach), Tim  Groenenwoud, Thijs Korteweg, Ricardio de Penning, Maarten Groenendijk, Robin Boerenwinkel en Nick Boerenwinkel.
Zittend: Floris Jak, Mick Vos, Jesse Wesdorp, Rowan Kreeft en Matsu Molendijk.


Kampioen2013 webHEREN SOFTBAL – 2013
(3e klasse)

V.l.n.r. achterste rij: Ronald Visser, Sander Waldekker, Tim Strijbosch, Martin van Zanten, Paul Waldekker, Jan-Jaap Capelle, Ditmar Schnetz, Niels Christian, Michael Heugen.
Voorste rij: Jaap Visser, Jan van Zanten, Ben Hameeteman.


Kampioenweb

HONKBAL 1 – 2013
(4e klasse)

V.l.n.r. staand: Niels Christian, Rob Emeis, Niels Splinter, Kees Dupree, Nicole Dane (sponsor), Paul Waldekker (trainer/coach), Tim Strijbosch, Boyd Poulus.
Zittend: Kevin Hameeteman (foto), Dave van Dijk, Robin vd Ree, Mark de Vos, Danny Hameeteman, Roy Stoutjesdijk.


Junioren kampioen 2012 web

HONKBAL JUNIOREN – 2012
(2e klassE C)

V.l.n.r. staand: Jan van Genderen (trainer/coach), Roy Stoutjesdijk, Olof, Jasper ’t Hooft, Robin vd Ree, Gert-Jan Groenendijk, Kyra van Genderen.
Zittend: Chris den Hoed, Martijn de Munck, Danny Hameeteman, Joppe Roebroeks, Jan de Puy.

 

 

 


champs2011 web

SOFTBAL 1 – 2011
(3e klasse D)

V.l.n.r. staand: Niels Christian (coach), Javanka Pavlovic, Natalie de Ron, Esmée de Keizer, Carola Groenendijk, Karin Pronk, Mark de Vos (coach), Paul Waldekker (coach).
Zittend: Britt Breure, Dini Ras, Anouk Waldekker, Sanne Teijn, Dorien Verhagen, Nicole Dane (Cindy Blacquiere ontbreekt).


sbkampioenen 2010 webSOFTBAL 1 – 2010
(4e klasse M)

V.l.n.r. staand: Mark de Vos (coach), Eline van Heesch, Jovanka Pavlovic, Nicole Dane, Marloes Arendse, Jolanda ter Steege, Carola Groenendijk, Cindy Blacquiere, Natalie de Ron , Paul Waldekker (coach)
Zittend: Anouk Waldekker, Sanne Teijn, Britt Breure, Dini Ras, Margreet de Bruyn, Esmée de Keizer.

 


Kampioen_2010_webHONKBAL JUNIOREN 1 – 2010
(3e klasse F)
V.l.n.r. staand: Aram van der Wal (coach), Mark de Vos, Karel van Berkum, Ricardo Clement, Florentijn Hogerwerf, Kees Dupree, Mark Eenhoorn, Bas Nederveen, Ben Hameeteman (coach).
Zittend: Danny Hameeteman, Kevin van der Heiden, Joris Oldenhof, Kevin Hameeteman.


kampioen2010_web

BEEBALL – 2010
(Major League)
V.l.n.r. staand achteraan: Yvonne Verbiest, Gerdjan Groenendijk en Esmée de Keizer (coaches).
Staand midden: Thijs Stoutjesdijk, Sven Baijer, Matsu Molendijk, Floris Jak, Robin Boerewinkel, Hugo Tempels en Rick van Lenten
Zittend: Lars Nelis, Fernando de Penning, Dylan Buys, Tara Vlasblom.

 

 

 


hb1kampioenHONKBAL 1 – 2009
(5e klasse G)

Vincent Quispel, Ricardo Clement, Martin van Zanten, Paul Waldekker, Sander Waldekker, Stefan vd Voorn.
Zittend: Kees du Pree, Rob Emeis, Danny Hameeteman, Jan van Zanten, Aram van der Wal, Niels Splinter, Mark de Vos.


Kampioen2008

HONKBAL PUPILLEN ROOD – 2008

V.l.n.r. staand: Perry Plooij, Ron Stofregen (coach), Damien vd Ouden, ??, Chris den Hoed, ??, Roy Stoutjesdijk, Paul Plooij (coach).
Zittend: Tom Meijer, ??, Kim Plooij, ??, Nick Stofregen.


HONKBAL ASPIRANTEN – 2008
(Aspiranten 3P)

Foto -nog- niet gevonden


Junioren 2005HONKBAL JUNIOREN – 2005
(3e klasse C)

V.l.n.r. staand: Timothy Visser, Niels Splinter, Paul Waldekker, Wouter Nieuwstraten, Aram van der Wal.
Zittend: Joris Roebroeks, Dion Beukers, Ricardo Clement, Mark de Vos, Jasper van Dis.
Liggend: Jasper van Vugt.

 

 


Aspiranten_2005HONKBAL ASPIRANTEN – 2005
(3e klasse R)
V.l.n.r. staand: Greta Visser (coach), Duco Mast, Tim van Dis, Mark de Vos, Ricardo Clement, Jaap Visser (coach).
Zittend: Dragan van der Wal, Florentijn Hogerwerf, Danny Hameeteman, Kyra van Genderen, Brenda Visser, Danillo Ferrer.

 

 

 

 


Aspiranten_2004HONKBAL ASPIRANTEN – 2004
(3e klasse V)
V.l.n.r. staand: Ronald Visser (coach), Mark de Vos, Patrick Visser, Tim van Dis, Timothy Visser, Kyra van Genderen, Brenda Visser, Jaap Visser (coach), Ricardo Clement.
Liggend: Tim Strijbosch, Danillo Ferrer.


Honkbal1_2003HONKBAL 1 – 2003
(6e klasse D)
V.l.n.r. staand: Pierre Verbakel, Huib Schellevis, Teunis Knops, Jeroen Buijs, Sander Waldekker, Dimitri Quist, Cor Clement, Jan van Genderen.
Zittend: Paul Waldekker, Duc Le, Rob Emeis, Fabian Gerwig.
Liggend: Jan van Zanten, Houke Hoeksma.

 

 

 

 


Aspiranten_2003HONKBAL ASPIRANTEN – 2003
(3e klasse G)
V.l.n.r. staand: Jaap Visser (coach), Paul Waldekker, Wouter Nieuwstraten, Dion Beukers, Luc Witvliet, Timothy Visser,
Zittend: Patrick Visser, Mark de Vos, Tim Strijbosch, Ricardo Clement, Cars Breure, Nico Tearr.


Pupillen_2003

HONKBAL PUPILLEN – 2003
(5e klasse B)
V.l.n.r. staand: Ben Hameeteman (coach), Kyra van Genderen, Duco Mast, Roy Beijer, Levien Jacobs, John Ferrer (coach).
Zittend: Tim van Dis, Ricardo Clement, Danny Hameeteman, Brenda Visser, Danillo Ferrer, Kevin Hameeteman.

 

 

 

 

 


Kampioensb1 2002

SOFTBAL 1 – 2002
(6e klasse E)

V.l.n.r. staand: Martin Lemstra (trainer/coach), Natalie de Ron, Anouk Waldekker, Sanne Teijn, Carola Groenendijk, Tonny van Zanten.
Zittend: Shirley Vervloet, Esther Maliepaard, Monique Knops, Malou Legierse, Agaat Groenendijk.


Sb jun

SOFTBAL JUNIOREN – 2001
(Junioren B)


Herensb

HEREN SOFTBAL – 2000
(3e klasse)

V.l.n.r. staand: Jaap Visser, Jan van Genderen, Sander Waldekker, Teunis Knops, Ronald Visser, Simon Breure.
Zittend: Johan van Zanten, Rob Emeis, Jan van Zanten, Ron Stofregen, Paul Waldekker, Martin Lemstra, John Ferrer.


HONKBAL PUPILLEN – 2000

 Foto -nog- niet gevonden


HONKBAL JUNIOREN – 1999
(Regio Kampioen Zuid-West)

 Foto -nog- niet gevonden


HONKBAL JUNIOREN – 1999
(Junioren A)

 Foto -nog- niet gevonden


SOFTBAL ASPIRANTEN – 1999
(Aspiranten B)

 Foto -nog- niet gevonden


HEREN SOFTBAL – 1998
(4e klasse)

 Foto -nog- niet gevonden


HONKBAL JUNIOREN – 1998
(Junioren B)

 Foto -nog- niet gevonden


SOFTBAL ASPIRANTEN – 1995
(Aspiranten B)

 Foto -nog- niet gevonden


HONKBAL JUNIOREN – 1994
(Regio Kampioen Zuid-West)

 Foto -nog- niet gevonden


HONKBAL JUNIOREN – 1994
(Junioren B1)

 Foto -nog- niet gevonden


Kampioen aspiranten 1993

HONKBAL ASPIRANTEN – 1993
(Aspiranten B3)


HONKBAL PUPILLEN – 1993
(Pupillen B3)

Foto -nog- niet gevonden